Odpowiednie współdziałanie w sektorze turystycznym jest podstawą do uzyskania najlepszych efektów synergii. Jak odbudować prestiż pracy w branży hotelarskiej? Jakie narzędzia są niezbędne do pozyskania nowej wiedzy o lokalnych atrakcjach turystycznych? Paweł Kunz (Pan Podróżnik) podczas konferencji IGHP w Holiday Inn Józefów pochylił się nad tematem, moderując jeden z pięciu paneli dyskusyjnych.
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to największa organizacja samorządu gospodarczego w branży hotelarskiej. Jednym z jej priorytetów jest prowadzenie aktywnych działań zmierzających do pobudzenia zainteresowania zawodem hotelarza oraz promowanie możliwych ścieżek kariery w branży.
Liczymy, że nasza dwudniowa konferencja rozpocznie otwartą dyskusję i doprowadzi do wypracowania rozwiązania umożliwiającego wzajemną wymianę informacji, wsparcie i integrację środowiska hotelarskiego, któremu szczególnie leży na sercu przyszłość branży.
Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP
I właśnie podczas wspomnianej konferencji pt. „Odbudowa prestiżu pracy w sektorze hotelarskim poprzez współdziałanie IGHP z placówkami szkolnictwa branżowego (średniego)”, która odbyła się w podwarszawskim Józefowie, w hotelu Holiday Inn Resort – większość z ważkich tematów, związanych ze szkolnictwem kadr turystycznych, została poruszona.
Paweł Kunz (Pan Podróżnik) pełnił rolę moderatora dyskusji-panelu o bonie turystycznym i jego promocji jako narzędzia do pozyskania nowej wiedzy o lokalnych atrakcjach turystycznych. Zaproszenie do uczestnictwa w nim przyjęli:
- Anna Salamończyk-Mochel – Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej;
- Iwona Majewska – Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych;
- dr Piotr Kociszewski – Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa VISTULA.
Uczestnikami dyskusji byli również obecni na sali eksperci i praktycy świata hotelarskiego, przedstawiciele administracji państwowej oraz kadra szkół zawodowych i techników.
Komentowanie jest wyłączone.