Zaproszenie do „Life guru”, prowadzonego przez Tomka Gorazdowskiego jest swoistą nobilitacją. Mówimy o jednej z najlepszych podróżniczo – turystyczno – inspiracyjnych audycji radiowych w Polsce. Efekt zaproszenia? Dwie godziny ciekawej rozmowy o tym, czy tanie zwiedzanie świata jest możliwe, z wieloma praktycznymi poradami i trikami.


Banner Pan Podróżnik Media (c) panpodroznik.com

Przed mikrofonem w „Life guru – otwórz oczy” tylko w ostatnich miesiącach siedzieli m.in. Martyna Wojciechowska, Kamila Kielar, Krzysztof Wielicki, Marek Kamiński, Krzysztof Hołowczyc, Rafał Fronia, Mateusz Waligóra, Łukasz Supergan czy Michał Kozok. Pisząc wprost i luźniej: jest grubo, wygląda jak lista zaproszeń na podróżnicze Oscary 😉 – tym razem „trafiło” na Pana Podróżnika:

Podróż za jedno euro, a może podróż za jeden uśmiech? Czy tanie zwiedzanie świata jest w ogóle możliwe? Drogie bilety lotnicze, wysokie ceny ofert biur podróży, a do tego jeszcze potrzebne pieniądze na życie na miejscu… jednak wcale nie musi to tak wyglądać!
Specjalista do spraw podróży – Paweł Kunz ma na to wiele sposobów i już dziś w sobotniej audycji Life Guru – otwórz oczy opowie Wam parę sposobów na to, by podróżowanie nie kosztowało Was miliony monet. Porozmawiamy jak oszczędzać pieniądze podróżując. Kiedy i jak kupować bilety, czekać czy nie czekać, jak polecieć za kilkanaście złotych na inny kontynent. To tylko wybrane zagadnienia.

Tomasz Gorazdowski

Dzięki przyjętej formule audycji – blisko dwie godziny na antenie! – udało się poruszyć naprawdę wiele tematów. Nie tylko praktycznych porad związanych z tanim podróżowaniem i zakupem biletów lotniczych (w rodzaju tricków ze zmianą numeru IP, z różnymi wersjami językowymi serwisów typu Online Travel Agency, ze specjalnymi aplikacjami i odpowiednim sposobem wyszukiwania), ale także o odbytych podróżach i planach na kolejne wyjazdy.

…a bonusem było niespodziewane spotkanie w radiu z Tomkiem „Lipą” Lipnickim, zdzierającym swoje gardło w Illusion i Lipali. Cóż za zbieg okoliczności!

Wizyta w Radiu 357 (c) panpodroznik.com

Dziękuję za zaproszenie i świetnie poprowadzoną audycję!

Banner Gdzie Można Znaleźć (c) panpodroznik.com

Dwugodzinną audycję-wywiad „Czy tanie zwiedzanie świata jest możliwe?” w serii Life Guru – otwórz oczy w Radiu 357 można odsłuchać na stronie internetowej rozgłośni, w sekcji podcastów dla patronów → https://radio357.pl/twoje357/audycje/life-guru-otworz-oczy/

Zapraszam!

Radio 357 banner (c) panpodroznik.com

Write A Comment