Marriott International to największa na świecie międzynarodowa sieć luksusowych hoteli. Liczby budzą wrażenie: spółka dysponuje 7989 hotelami w 139 państwach świata, mając w swojej ofercie blisko 1,5 mln pokoi hotelowych. General Managers (dyrektorzy obiektów) regularnie spotykają się w ramach Business Councils. Paweł Kunz (Pan Podróżnik) miał przyjemność szkolić GM’ów z obszaru Poland, Czech Republic, Slovakia & Baltics.


Branża travel & tourism jest jedną z najbardziej podatnych na fluktuacje, które bezpośrednio i pośrednio wpływają na biznes w tym sektorze. Procesy zachodzące w zmieniającym się świecie, wypadki losowe, katastrofy naturalne, pandemie – to wszystko przekłada się na niepewność i ciągłe trzymanie ręki na pulsie, aby być przygotowanym na ewentualne zmiany, przesunięcie akcentów prowadzonego biznesu lub płynne dostosowanie się do danych warunków.

Niezbędne jest również stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, szkolenia oraz przepływ informacji wśród C-level Management, zwłaszcza w ramach globalnej organizacji.

Marriott Worldwide Business Councils (c) Dominika Kurowska
Paweł Kunz (Pan Podróżnik) podczas eventu Marriott Worldwide Business Councils (c) Dominika Kurowska

Paweł Kunz (Pan Podróżnik) był gościem specjalnym eventu Marriott Worldwide Business Councils 2022 (Poland, Czech Republic, Slovakia & Baltics). Podczas wywiadu video oraz rozmowy z Mariuszem Paszkielem i zaproszonymi uczestnikami – którymi byli dyrektorzy generalni 25 luksusowych hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej – dominował temat kondycji sektora turystyki w postpandemicznych czasach.

Oprócz wywiadu i rzeczowej dyskusji, ważnym elementem spotkania było szkolenie oraz brainstorm – Paweł Kunz (Pan Podróżnik) podzielił się swoimi pomysłami na możliwe strategie recovery dla branży turystycznej po pandemii.

Całość spotkania odbyła się w 5* hotelu Marriott Warsaw, w nowym mStudio, umożliwiającym realizację nagrań telewizyjnych, wideokonferencji, eventów online oraz wydarzeń hybrydowych.

Marriott Worldwide Business Councils (c) Dominika Kurowska
Rozmowa z Mariuszem Paszkielem (c) Dominika Kurowska
Marriott Worldwide Business Councils (c) Dominika Kurowska
mStudio powered by Marriott (c) panpodroznik.com
Marriott Worldwide Business Councils (c) Dominika Kurowska
W przerwie MWBC Warsaw, z Martinem Lewandowskim (c) Dominika Kurowska

Comments are closed.